1. Zavolejte nám!
  2. Tel.: +420 571 498 200

Z.GroupBUS

Ostrava Třinec Ustroń Jaworzynka

Na parádní výlet do Polských Beskyd.
Za kulturou. Za zábavou. Za přírodou.

Z Ostravy, Havířova, Českého Těšína a Třince s vámi náš autobus projede celé podhůří Polských Beskyd, až na polskou stranu Trojmezí. V autobuse je spousta místa na batohy a ruksaky.

Zábavní areál Czantoria s lanovkou, bobovou dráhou a rozhlednou, parádní akvapark Tropikana ve Wisłe, boží výšlapy na vrcholy Polských Beskyd, či krásná historická městečka Ustroń a Wisła se spoustou restaurací a unikátním ZOO parkem.

Nebo si dejte skvělou túru přes hranice. Jeďte s námi do Polska a přejděte až do Jablunkova či Třince, odkud se svezete zpět opět s námi, či třeba vlakem.

Příští víkend je ve vašich rukou!

Kdy jezdíme?

  • Od 12.6. každou sobotu a neděli, a také 5. a 6. července, a 26. až 30. prosince.

Kde koupím jízdenky?

  • U řidiče při nástupu, platit můžete hotově v Kč, nebo platební kartou.
  • Cestou do Jaworzynky jsou zastávky na Polském území jen pro výstup. Při cestě do Ostravy jsou zastávky na Polském území jen pro nástup.

Platí slevy pro děti, studenty a seniory?

  • Ano, pro děti (6-18 let) platí v celé trase sleva 50% z plné ceny.
  • Pro studenty (18-26 let) a seniory (nad 65 let) platí v celé trase sleva 25% z plné ceny.
  • Pes cestuje na celé trase za 50% ceny.
  • Nepřepravujeme kola!
Ilustrační obrázek

Ilustrační obrázek

Trasa plná zážitků.
Pro rodiny i náročné výletníky.

Nezáleží na tom, kde vystoupíte. V okolí každé zastávky je spousta míst, která čekají, až je objevíte.

  • Historická městečka Ustroń a Wisła plná skvělého jídla, pití a krásné architektury.
  • Jedinečný lesní park Niespodzianek v Ustroni plný volně se procházejících zvířat.
  • Zábavní horské centrum Czantoria s lanovkou, bobovou dráhou, restauracemi a rozhlednou. ( Ustroń, Polana)
  • Nezapomenutelný vodní svět Tropikana plný tobogánů, velkých bazénů a spoustou vodních atrakcí. ( Wisła, dw.aut.)
  • Nejrychlejší cesta na Velký Stožek se skvělou restaurací a turistickou stezkou dále do ČR. ( Wisła, Labajów)
  • Úžasné túry přímo z horského sedla. Můžete se projít po polských vrcholcích, nebo si dát přeshraniční výšlap do Česka. ( Istebna, Kubalonka)
  • Další skvělý akvapark přímo na úpatí hor. A hned vedle horské středisko plné barů a restaurací. ( Istebna, Olza a Istebna, Centrum)
  • Startovací bod pro horské výšlapy na Trojmezí, Hrčavu a Skalité. ( Jaworzynka, Trzycatek)

Jízdní řád a ceny jízdenek / stáhnout v PDF 

směr Ustroń Wisła Jaworzynka
Poruba, Opavská – přestup z linkových autobusů a MHD
– odstavné parkoviště
7:43
Poruba, vozovna – přestup z linkových autobusů a MHD
7:48
Svinov, mosty – blízká stanice Ostrava-Svinov
– odstavné parkoviště
7:53
Hrabůvka, poliklinika – přestup z MHD
8:05
Havířov, magistrát – přestup z linkových autobusů a MHD
8:22
Havířov, Podlesí, úřad práce 8:27
Český Těšín, nemocnice 8:47
ČT, Svibice, samoobsluha 8:51
Třinec, žel.st. – přípoj z vlaků linky S2 od Karviné, Českého Těšína a Návsí
– odstavné parkoviště
8:58
Třinec, aut.st. – přestup z linkových autobusů a MHD
9:05 13:15
Třinec, žel.st. – přípoj z vlaků linky S2 od Karviné, Českého Těšína a Návsí
– odstavné parkoviště
13:19
Leszna Górna 9:10 13:23
Ustroń, Skrzyżowanie I Krásné historické městečko Ustroń plné restaurací a barů a jedinečný lesní ZOO park Niespodzianek.
9:21 13:34
Ustroń, Polana Zábavní centrum Czantoria s lanovkou, bobovou dráhou a rozhlednou.
9:29 13:42
Wisła, dw.aut. Parádní akvapark Tropikana a historické centrum se spoustou barů a restaurací.
9:40 13:52
Wisła, Oaza 9:44 13:56
Wisła, Labajów Nejkratší cesta na Velký Stožek i s lanovkou. Ideální pro rodinný výlet.
9:50
Wisła, Głębce, Kałuża 9:54 13:59
Istebna, Kubalonka Horské sedlo pro ty nejlepší horské túry po polské straně Beskyd.
10:01 14:06
Istebna, Bucznik 10:06 14:11
Istebna, Olza Skvělý akvapark pro celodenní zábavu v podhůří Beskyd.
10:08 14:14
Istebna, Centrum Horské středisko plné dobrého jídla a pití.
10:13 14:18
Jaworzynka, Trzycatek Začátek pro úžasné horské výšlapy na Trojmezí, Hrčavu a Skalité.
10:20 14:25

směr Třinec Havířov Ostrava
Jaworzynka, Trzycatek 11:35 15:47
Istebna, Centrum 11:39 15:53
Istebna, Bucznik 11:44 15:56
Istebna, Olza 11:46 15:58
Istebna, Kubalonka 11:53 16:06
Wisła, Głębce, Kałuża 11:59 16:12
Wisła, Labajów
Wisła, Oaza 12:02 16:15
Wisła, dw.aut. 12:06 16:22
Ustroń, Polana 12:16 16:32
Ustroń, Skrzyżowanie I 12:24 16:41
Leszna Górna 12:33 16:50
Třinec, aut.st. – přestup na linkové autobusy a MHD
12:40 17:01
Třinec, žel.st. – přípoj na vlaky linky S2 do Bohumína, Karviné a Návsí
17:04
ČT, Svibice, samoobsluha 17:11
Český Těšín, nemocnice 17:15
Havířov, Podlesí, úřad práce 17:34
Havířov, magistrát – přestup na linkové autobusy a MHD
17:38
Hrabůvka, poliklinika – přestup na MHD
17:54
Svinov, mosty – přestup na vlaky do Opavy a Hranic na Moravě
18:05
Poruba, vozovna – přestup na linkové autobusy a MHD
18:10
Poruba, Opavská – přestup na linkové autobusy a MHD
18:15
Orientační ceny jízdenek
Ostrava Jaworzynka 155 Kč 114 km
Ostrava Istebna 140 Kč 110 km
Ostrava Wisła 129 Kč 94 km
Ostrava Ustroń 118 Kč 84 km
Havířov Jaworzynka 118 Kč 82 km
Havířov Istebna 110 Kč 78 km
Havířov Wisła 100 Kč 65 km
Havířov Ustroń 88 Kč 52 km
Český Těšín Jaworzynka 100 Kč 63 km
Český Těšín Istebna 96 Kč 59 km
Český Těšín Wisła 75 Kč 43 km
Český Těšín Ustroń 60 Kč 35 km
Třinec Jaworzynka 88 Kč 55 km
Třinec Istebna 88 Kč 51 km
Třinec Wisła 60 Kč 35 km
Třinec Ustroń 40 Kč 25 km

Trasa linky a umístění zastávek

Polské Beskydy se vás už nemůžou dočkat!

Nechte se překvapit kolik úžasných míst se skrývá jen kousek za hranicemi.

Rychlý kontakt

Z-Group bus a.s.

napište nám, nebo zavolejte

sídlo firmy

Z-Group bus a.s.

  • IČ: 45192120
  • DIČ: CZ699005345
  • třída Tomáše Bati 258
  • 76302 Zlín – Louky
  • +420 571 498 211

Zapsano: B 1786/KSBR Krajský soud v Brně
Bankovní spojení: Banka - 00000000/000

© 2021 Z-Group bus a.s. - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |
Zásady ochrany osobních údajů
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Platí smluvní podmínky .